Uroczystość z okazji nadania przedszkolu nazwy „Zaczarowane podwórko”

4.10.2018 był dla nas dniem pełnym uśmiechów, ciepła i sympatii. Nasze Przedszkole nr 126 w Warszawie otrzymało w tym dniu nazwę „Zaczarowane podwórko”.

Uroczystość została wypełniona występami dzieci z grup IIb „Motylki”, IVa „Pszczółki i IVb „Misiaki”, które zabrały nas w świat dziecięcej fantazji i czarów. Przesłanie przedstawienia korespondowało z nazwą przedszkola, wprowadzając dzieci w zaczarowany świat i podwórkowe zabawy.

Podczas uroczystości gościliśmy panią Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania p. Joannę Sienicką, Burmistrza Dzielnicy Ursynów p. Roberta Kempę, Zastępcę Burmistrza p. Rafała Miastowskiego, Prezesa ZNP p. Urszulę Woźniak, Przedstawicielkę Wydziału Oświaty i Wychowania p. Magdalenę Kuwałek, Dyrektorów i Wicedyrektorów ursynowskich przedszkoli, Dyrektorów z zaprzyjaźnionych przedszkoli wilanowskich, Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 319, a także Przedstawicieli Rady Rodziców naszego przedszkola.

Ten dzień wypełniły gratulacje, życzenia, spotkania z miłymi gośćmi i niespodzianki dla dzieci, które z okazji tej uroczystości otrzymały w prezencie książki.

Z tej okazji życzymy sobie i wszystkim odwiedzającym nas gościom wielu zaczarowanych chwil.