Wycieczka do „Stajni Kaliskiej”

11 czerwca odwiedziliśmy gospodarstwo wiejskie w Łochowie. Czekała tam na nas moc atrakcji.

Od razu po przyjeździe zjedliśmy drugie śniadanie i podzieliliśmy się na grupy. Najpierw objechaliśmy okolicę gospodarstwa bryczką konną, po krótkiej przejażdżce każdy mógł przejechać się konno po wybiegu. W między czasie bawiliśmy się na placu zabaw i cieszyliśmy piękną pogodą. Po pierwszej części atrakcji poszliśmy na zupę pomidorową do wspólnej świetlicy. Poza ciepłą zupą czekał tam na nas orzeźwiający chłód. Następnie zwiedzaliśmy zabudowania gospodarcze i poznawaliśmy lokalne zwierzęta, kury, koguty, indory, króliki kozy i konie. Na sam koniec zwiedzania mogliśmy pobawić się w stodole pełnej siana.  Przed wyjazdem zjedliśmy kiełbaski z ogniska oraz wypiliśmy mnóstwo wody (oczywiście w trakcie pobytu również dużo piliśmy, nie tylko na koniec 😉 ). Małą cząstkę naszych wspomnień możecie obejrzeć na zdjęciach 🙂