Ubieramy choinkę w Urzędzie Dzielnicy Ursynów

W piątek 6 grudnia o poranku wraz z dziećmi z naszego przedszkola ubieraliśmy choinkę w Urzędzie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Tym samym zakończyliśmy dzielnicowy przegląd plastyczny „Choinka Oświatowa”, objęty patronatem Burmistrza Dzielnicy i organizowany przez Przedszkole nr 126 „Zaczarowane Podwórko”.

Niesamowite, ile pomysłów na ekologiczne ozdoby świąteczne przygotowały dzieci z ursynowskich przeszkoli i szkół podstawowych! Wszystkim uczestnikom przeglądu gratulujemy kreatywności oraz talentu i dziękujemy za piękne, inspirujące bombki, które można podziwiać na choince w holu urzędu.

W tym roku choinkę pomagali nam ubierać:
Joanna Sienicka – naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania dla dzielnicy Ursynów
Magdalena Gogacz – Wydział Oświaty i Wychowania dla dzielnicy Ursynów
Olga Górna – radna dzielnicy Ursynów
Jakub Berent – z-ca burmistrza dzielnicy Ursynów
Bartosz Dominiak – z-ca burmistrza dzielnicy Ursynów
Piotr Zalewski – z-ca burmistrza dzielnicy Ursynów
oraz nieoceniony pan Sylwester – pracownik Urzędu dzielnicy Ursynów

Serdecznie dziękujemy!

🎄🎄🎄 💚💚💚