Podsumowanie przeglądu plastycznego Ekologiczna Choinka Oświatowa

W czwartek 6 lutego 2020r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste podsumowanie przeglądu plastycznego Ekologiczna Choinka Oświatowa pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów. W uroczystości brali udział: Robert Kempa – Burmistrz dzielnicy Ursynów, Klaudiusz Ostrowski – z-ca Burmistrza dzielnicy Ursynów, Joanna Sienicka – Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania, Dyrektorzy, Nauczyciele, Rodzice i Dzieci z ursynowskich przedszkoli i szkół podstawowych. Z tej okazji wychowankowie Przedszkola nr 126 zaprezentowali ekologiczną wersję Czerwonego Kapturka, a wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali dyplomy i upominki. Uczestnikom przeglądu gratulujemy kreatywności oraz talentu i dziękujemy za piękne, inspirujące ozdoby choinkowe, które każdego roku można podziwiać na choince w holu Urzędu Dzielnicy Ursynów. Miło nam było wszystkich gościć i serdecznie zapraszamy do udziału w następnej edycji przeglądu w listopadzie 2020r.