Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci.

Pewnego marcowego dnia przybył do nas nieproszony, tajemniczy i groźny gość – koronawirus. Pozamykał wszystkie przedszkola, szkoły, place zabaw, kina, a my przekonaliśmy się, że życie potrafi zaskakiwać, że nic nie jest nam dane na zawsze.
Dla wszystkich to było bardzo duże i trudne wyzwanie: nauczycieli, dzieci i rodziców. Wspólnymi siłami staraliśmy się sprostać temu, co przyniosły izolacja i nauczanie na odległość.
Rozpoczynając we wrześniu rok szkolny 2019/2020 nikt z nas nie spodziewał się, że jego zakończenie będzie odbywać się w tak innej rzeczywistości.  Nikt z nas nie przypuszczał, że nie będziemy mogli wspólnie stanąć na uroczystym apelu zamykającym rok szkolny,  podziękować sobie za przeżyte chwile, złożyć gratulacje, osobiście wręczyć – dla niektórych – ostatnie przedszkolne dyplomy.
Jest nam z tego powodu bardzo przykro, dlatego kierujemy do Was – Drogie Dzieci i do Waszych Rodziców te słowa z głębi serca płynące.

Kochane Dzieciaczki!
Jesteśmy z Was bardzo dumni i pełni podziwu, że tak dzielnie i wytrwale zdobywaliście wiedzę i nowe umiejętności. Wzorowo zdaliście egzamin z samodzielności. Wierzymy, że jeszcze będzie pięknie i po wakacjach wrócimy do normalności i wspólnej zabawy i nauki w przedszkolnych salach.

Szanowni Rodzice!
Dziękujemy Wam  za owocną współpracę, zaangażowanie, za codzienne wsparcie swoich dzieci na tej pełnej przygód przedszkolnej drodze do rozwoju. Za Waszą dojrzałą świadomość, że podstawową siłą pedagogiczną jest dom rodzinny. Bądźcie dumni ze swoich córek i synów i w dalszym ciągu śmiało otwierajcie nowe rozdziały życia oraz edukacji.

A póki, co cieszcie się rozpoczynającymi wakacjami, bo lato stoi już na progu.
Życzymy Wam dużo zdrowia, bezpiecznego wypoczynku i dużo relaksu.

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Przedszkola nr 126 „Zaczarowane Podwórko” w Warszawie