I C – Misiaki

Witajcie w grupie Misiaków!

Jesteśmy 3-latkami. Naszymi nauczycielkami są panie Beata Lechowicz i Katarzyna Kowalczyk. Pomocą nauczyciela jest pani Barbara Białecka. W grupie pomaga nam także pani Anna Popińska.

3Kwi2020

Jeśli nie wykonałeś jeszcze poprzedniego zadania, masz na nie czas do końca piątku 3.04.2020. Jego opis znajdziesz tutaj: Zadanie nr 2 🙂

Jeśli nie udało Ci się go wykonać, nadal możesz dołączyć do naszej konkursowej zabawy w obronie naszej planety! Wykonaj kolejne zadania. Zapraszamy 🙂

Zadanie nr 3 – w ramach przedszkolnego Konkursu ekologiczno-fotograficznego „Dbam o naszą planetę”

[…]

2Kwi2020
Drogie Dzieci!
Dziś jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.
Zapraszam Was do obejrzenia poniższej animacji, byście lepiej zrozumiały, że każdy z nas jest inny, a przy tym wyjątkowy:
 Drodzy Rodzice!
Zapraszam Was do odwiedzenia mojego wpisu: 2-kwietnia-swiatowy-dzien-swiadomosci-autyzmu
oraz do odwiedzania zakładki O-nas/specjalisci/terapeuta-pedagogiczny
Pozdrawiam serdecznie.
Joanna Pecht – terapeuta pedagogiczny

Dzisiaj mam dla Was propozycję zabawy utrwalającej kolory z wykorzystaniem zabawek. Potrzebujecie 5 kartek papieru, rodzic na każdej kartce rysuje „plamę” danego koloru np. ( blue, green, yellow, red, orange). A waszym zadaniem jest rozdzielić swoje zabawki według kolorów z jednoczesnym nazywaniem  ich nazw.

Enjoy!