Teatr Rodziców

Na terenie przedszkola działa Teatr Rodziców „Tralalala”, tworzony przez rodziców naszych wychowanków.

Każdego roku Teatr Rodziców wystawia spektakl dla dzieci z całego przedszkola, który za każdym razem jest źródłem mnóstwa pozytywnych emocji nie tylko dla dzieci, których rodzice wcielają się w role aktorów.

Wydarzenia związane z Teatrem Rodziców:

24Cze2018

Nasz wspaniały Teatr Rodziców Tralalala wystawił kolejny spektakl dla wszystkich dzieci z przedszkola. Tym razem była to bajka „Jaś i Małgosia”. Rodzice spisali się na medal! Trudno było się zorientować, że nie są to profesjonalni aktorzy. Wszystkim dzieciom i dorosłym baaaaardzo się podobało, a bezcenną radość dzieci widać na zdjęciach. Z wielką niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną edycję!

[…]